ING. PAVEL ZAHRADNÍK
Tel: +420 723 862 361
\$basket_name: 54_224_89_34_ec2_54_224_89_34_compute_1_amazonaws_com
\$query_basket: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `54_224_89_34_ec2_54_224_89_34_compute_1_amazonaws_com` ( `baskets_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY , `baskets_items_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL , `baskets_quantity` SMALLINT( 5 ) NOT NULL ) ENGINE = MYISAM CHARACTER SET cp1250 COLLATE cp1250_czech_cs
\$query_under: SELECT sorts_menu_under FROM sorts WHERE sorts_id=0
\$query: SELECT sorts_id, sorts_name, sorts_menu_under, sorts_href, sorts_images FROM sorts ORDER BY sorts_menu_priority
Pigtail optický SM OS1 9/125, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -45dB, OEM ZCOMAX

Warning: getimagesize(shop/image/pigtail-opticky-sm-os1-9-125-sc-pc-1m-snadno-zdrhovatelny-900-m-i-l-0-3db-r-l-45db-oem-zcomax_i3917.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Číslo produktu: 1378
Kategorie: Pigtaily
Výrobce: NoName
Na skladě: 0ks (Dodání do 3dnů)
Cena: 45,-
Popis:
Typ konektoru SC
Typ broušení PC
Typ vlákna SM
Typ vlákna upřesnění OS1 SM G652.D 9/125um
Délka [m] 1
Max. útlum (I/L) 0,3dB
Min. Return Loos (R/L) -45dB
Provedení ochrany vlákna 900um easy STRIP
© Copyright 2008 - 2018, Elektrico - ing. Pavel Zahradník, All rights reserved