ING. PAVEL ZAHRADNÍK
Tel: +420 723 862 361
\$basket_name: 54_92_153_90_ec2_54_92_153_90_compute_1_amazonaws_com
\$query_basket: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `54_92_153_90_ec2_54_92_153_90_compute_1_amazonaws_com` ( `baskets_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY , `baskets_items_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL , `baskets_quantity` SMALLINT( 5 ) NOT NULL ) ENGINE = MYISAM CHARACTER SET cp1250 COLLATE cp1250_czech_cs
\$query: SELECT sorts_id, sorts_name, sorts_menu_under, sorts_href, sorts_images FROM sorts ORDER BY sorts_menu_priority
\$query: SELECT i.items_id, i.items_name, i.items_description, SUM(inv.inventory_quantity), inv.inventory_delivery, MAX(inv.inventory_price), im.images_path FROM items i, images im, inventory inv, sorts s WHERE (i.items_id = inv.inventory_items_id AND i.items_visibility = 1 AND i.items_images_id = im.images_id AND (s.sorts_id ="160" OR s.sorts_id ="160" OR s.sorts_id ="164" OR s.sorts_id ="165" OR s.sorts_id ="163" OR s.sorts_id ="460" OR s.sorts_id ="161" OR s.sorts_id ="162" OR s.sorts_id ="461" OR s.sorts_id ="462" OR s.sorts_id ="463" OR s.sorts_id ="464" OR s.sorts_id ="465" OR s.sorts_id ="466" OR s.sorts_id ="467") AND s.sorts_id = i.items_sorts_id) GROUP BY i.items_id ORDER BY MAX(inv.inventory_price)
Sítě
1 2 3 4 Počet položek :

Warning: getimagesize(shop/image_small/sfp-transceiver-1-25gbps-1000base-lx-sm-10km-1310nm-fp-lc-duplex-40-85-c-3-3v-cisco-kompatibilni_i23297.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, S ...
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 - 8 ...
837,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/222800_0b.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
19" rozvodný panel ACAR 5x230V-3m, vč. m ...
19" rozvodný panel ACAR 5x230V-3m, vč. montážních držáků
840,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/d1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Modul TP-LINK TL-SM311LS, MiniGBIC, Sing ...
Modul TP-LINK TL-SM311LS, MiniGBIC, Single-mode, LC interface
932,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/222427_0b.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, blok ...
Patch panel LYNX 24port Cat5E, UTP, blok 110, černý
949,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/OR031-24-black_small.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
19" optický rozvaděč, 12 portů SC duplex ...
19" optický rozvaděč, 12 portů SC duplex - 24 FO portů, výsuvný
992,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/YAGINA.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Anténa SEAC -- YAGI 15dbi, RSMA + kabel
Anténa SEAC -- YAGI 15dbi, RSMA + kabel
1.000,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/cyberbajt11.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Anténa Panel 11dBi, 28°, RSMA + kabel
Anténa Panel 11dBi, 28°, RSMA + kabel
1.000,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/209869_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
DIR-615 Wireless N Home Router with 4 Po ...
D-Link DIR-615 Wireless N Home Router with 4 Port 10/100 Switch
1.131,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/wl5460ap.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Airlive WL-5460AP, bridge, repeater, cl ...
Airlive WL-5460AP, bridge, repeater, client
1.200,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/285208_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
UBNT NanoStation Loco 5 - outdoor 5 GHz ...
UBNT NanoStation Loco 5 - outdoor 5 GHz klient vč. 13 dBi antény
1.758,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/223003_0e.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
19" rozvaděč jednodílný 9U/400mm - rozlo ...
19" rozvaděč jednodílný 9U/400mm - rozložený FLAT PACK
2.940,-
1 2 3 4
© Copyright 2008 - 2018, Elektrico - ing. Pavel Zahradník, All rights reserved