ING. PAVEL ZAHRADNÍK
Tel: +420 723 862 361
\$basket_name: 54_158_199_217_ec2_54_158_199_217_compute_1_amazonaws_com
\$query_basket: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `54_158_199_217_ec2_54_158_199_217_compute_1_amazonaws_com` ( `baskets_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY , `baskets_items_id` SMALLINT( 5 ) NOT NULL , `baskets_quantity` SMALLINT( 5 ) NOT NULL ) ENGINE = MYISAM CHARACTER SET cp1250 COLLATE cp1250_czech_cs
\$query_under: SELECT sorts_menu_under FROM sorts WHERE sorts_id=0
\$query: SELECT sorts_id, sorts_name, sorts_menu_under, sorts_href, sorts_images FROM sorts ORDER BY sorts_menu_priority
\$query: SELECT i.items_id, i.items_name, i.items_description, SUM(inv.inventory_quantity), inv.inventory_delivery, MAX(inv.inventory_price), im.images_path FROM items i, images im, inventory inv, sorts s WHERE (i.items_id = inv.inventory_items_id AND i.items_visibility = 1 AND i.items_images_id = im.images_id AND s.sorts_id = i.items_sorts_id) GROUP BY i.items_id ORDER BY i.items_id DESC LIMIT 64
Novinky
1 2 3 4 Počet položek :

Warning: getimagesize(shop/image_small/sada-sroubku-m2-x10-2ks-a-maticek-m2-2ks-pro-uchyceni-optickeho-adapteru-sc-lc-e2000-do-cela-opticke-vany_i29576.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Sada Šroubků M2 x10 2ks a matiček M2 2ks ...
Sada Šroubků M2 x10 2ks a matiček M2 2ks , pro uchycení optického adaptéru (SC, ...
2,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/sfp-transceiver-1-25gbps-1000base-lx-sm-10km-1310nm-fp-lc-duplex-40-85-c-3-3v-cisco-kompatibilni_i23297.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, S ...
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 - 8 ...
837,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/opticka-spojka-adapter-coupling-sc-sc-duplex-sm-mm-keramicky-spojovaci-clen-uvnitr-adapteru-modra_i10901.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, ...
Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, duplex, SM/MM, keramický spojovací člen ...
44,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/hrebinek-opticky-pro-12-smrstitelnych-nebo-krimpovacich-ochran-svaru-pouze-pro-kazety-r40_i9280.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Hřebínek optický pro 12 smrštitelných ne ...
Hřebínek optický pro 12 smrštitelných nebo krimpovacích ochran sváru, pouze pro ...
35,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/montazni-sada-1xm6_i4832.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
montážní sada 1xM6
montážní sada 1xM6
10,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/ochrana-svaru-low-cost-smrstitelna-teplem-3x45mm_i5656.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teple ...
Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x45mm
6,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/pigtail-opticky-sm-os1-9-125-sc-pc-1m-snadno-zdrhovatelny-900-m-i-l-0-3db-r-l-45db-oem-zcomax_i3917.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Pigtail optický SM OS1 9/125, SC/PC, 1m, ...
Pigtail optický SM OS1 9/125, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, ...
45,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/patchcord-opticky-sm-os1-9-125-lc-pc-sc-pc-2m-lsoh-zluty-dup-2x-2-8mm-i-l-0-3db-r-l-45db-oem-zcomax_i3843.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Patchcord optický SM OS1 9/125, LC/PC-SC ...
Patchcord optický SM OS1 9/125, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0 ...
219,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/313452_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Netgear WNA1100 Wireless N150 USB adapte ...
Netgear WNA1100 Wireless N150 USB adapter
353,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/321630_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
Xerox alternativní INK pro Canon (PG37), ...
Xerox alternativní INK pro Canon (PG37), 11ml, černá
333,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/323768_8a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
HP No. 300 Ink pack (black, tri-color in ...
HP No. 300 Ink pack (black, tri-color ink), 2 x 4 ml, CN637EE
599,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/295789_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
D-Link DIR-600 Wireless 150 Router with ...
D-Link DIR-600 Wireless 150 Router with 4 Port 10/100 Switch
702,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/318282_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
GIGABYTE TV Tuner U7300 ,External, USB, ...
GIGABYTE TV Tuner U7300 ,External, USB, DVB-T, RC
688,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/206139_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
EUROCASE ML5435 400W FORTRON (AX400-60AP ...
EUROCASE ML5435 400W FORTRON (AX400-60APN) black/silver P4 (2x USB, 2x AU)
1.346,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/350919_0a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
LG OS DVD±R/±RW/RAM Drive GH22NS70 SATA ...
LG OS DVD±R/±RW/RAM Drive GH22NS70 SATA SecureDisc DL Bare Black
516,-

Warning: getimagesize(shop/image_small/348784_8a.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/virtuals/elektrico_cz/html/shop/image_corection.php on line 3
WD CAVIAR GREEN WD10EARX 1TB SATA/600 64 ...
WD CAVIAR GREEN WD10EARX 1TB SATA/600 64MB cache
1.613,-
1 2 3 4
© Copyright 2008 - 2018, Elektrico - ing. Pavel Zahradník, All rights reserved